O NAS

 • Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą reklamy zewnętrznej.
  Działamy na rynku od 2004 roku.
  Naszym głównym profilem działalności jest kompleksowa obsługa reklamowa firm, jednostek budżetowych i instytucji z wykorzystaniem nośników reklamy zewnętrznej.
 • Nasze nośniki usytuowane są w miejscach natężonego ruchu oraz w punktach wyjątkowo atrakcyjnych pod względem widoczności, dzięki czemu zapewniają wysoką skuteczność przekazu.
  Dysponujemy bardzo dużą ilością powierzchni reklamowych praktycznie w całej Polsce zarówno w dużych miastach jak i w małych miejscowościach poczynając od typowych billboardów 12m2 po przez billboardy 18m2, a na wielkim formacie blow-up dochodzącym do 350m2 kończąc.
 • Na życzenie naszych Klientów, przeprowadzamy kampanie reklamowe na terenie całego kraju, wykorzystując wszystkie dostępne nośniki reklamy zewnętrznej.
  Nasza propozycja to nowoczesne nośniki i rozwiązania reklamowe oferujące możliwość ciągłego kontaktu z konsumentem: od momentu wyjścia na zewnątrz, aż do przysłowiowej „półki sklepowej”.
 • Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie ze strony partnerów, ponadto zawsze chętnie służymy radą i pomocą.
  Liczymy, że nasza oferta spełnia Państwa oczekiwania i stanie się podstawą do nawiązania satysfakcjonującej oraz owocnej współpracy.
wstecz dalej